Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 199 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 14
   
PAISJE LOKALI frigorifer kollon, freskues, me ajer, 250 euro, frigorifer kollon, ngrires, 250 euro, frigorifer ban...

300 Euro | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
6 pista 6 bicikleta, 2 stepa dhe te gjitha veglat qe permban nje palester e plote gjithsej 28 vegla techno g...

50.000 Euro | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Qen stani, i vaksinuar, mashkull, mosha 1 vjec shume e i mire, per roje shtepie dhe kapanonesh, 16000 Lek

16.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
DIAGNOSTIKUES MAKINASH me vit prodhimi 1956-2013, me pajisjet perkatese, 700 Euro

700 Euro | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
DIVAN KEND Ne forme harku. I ri fringo. Ngjyre portokalli dhe venge dhe me bickime,i gjat 275 x 275. I pershtat...

30.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Pajisje per pasticeri shitet 1 katabik akulloreje 200000, frigorifer vitrin akulloreje me 18 vasketa 550000,furre pjekje 5...

960.000 Lekë | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Pajisje Fast Foodi, gjiro 30000,kase fiskale, 40000 leke, ngrohese byrekesh, 35000leke, elektromotor i kompletuar per a...

130.000 Lekë | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
TENDE 5m e gjate dhe 1,5m e gjere, me ngjyre te kuqe, fikse. E pershtatshme per ambjentin para dyqanit, 15...

15.000 Lekë | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
KONDICIONER 12 BTU i perdorur por ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye zevendesimi me inverter, 20.000,00 Lekë I ...

20.000 Lekë | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SOBE GATIMI PROFESIONALE me 4 vatra. Italiane. Me korent dhe gaz. Me rezistence ne forme spirale. Shume pak e perdorur, 65000...

65.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
10 KOMPLETE TAVOLINASH me karrige. Marka Ardeno. Te punuara me dru. Ndenjese lekure. Taolinat jane te shoqeruara me mbulese...

170.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Furgon kollon freskues, per lokale, dyqan etj, 30000 Lek

30.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Shitet per arsye aktiviteti, paisjet e nje lokali, 18 kolltuk tek, lekure, 6 tavolina druri, 4 pupa, kend 6 vendesh, banak frigor...

300.000 Lek | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN 4 BILARDO, te kompletuara me drita, tapet dhe te gjitha aksesoret perkates+tavoline pinpongu, 900 Euro secili i...

900 Euro | 19/12/14

Shtohe tek të preferuarit
   
3 FRIGORIFERA, 1 banak, me xham harkues, 1 vit i perdorur. Cmimi 200000 leke. 1 kollon freskues. Cmimi 50000 leke. ...

75.000 Lek | 18/12/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 199 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 14http://www.yellowpagesalbania.com