Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 428 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 29
   
OKAZION! Kopeshti Alsabah, shet paisjet e nje kopeshti te paperdorura, krevat, dyshek, dollap etj.

  02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
TAVOLINE PUNE per pedikyr, estetike etj, ngjyra vishnje/gri, e paperdorur, 7.500,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia e Ofe...

7.500 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
PAJISJE INVALIDI alumini, ne gjendje te mire, 1.500,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. Rruga "Sulejman Delvina...

1.500 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
DIVANE 3+2+1+1 + 2 pupa lekure ngjyre jeshile e embel, ne gjendje shume te mire, 55.000,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia...

55.000 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
DIVAN KEND ngjyre bezhe, i punuar me material shume cilesor, pothuajse i ri, 85.000,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia...

85.000 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJET E NJE MINI MARKET, frigorifer banak, frigorifer freskues, frigorifer ngrires, rafte me lartesi 2m, reklame, paisjet nje...

  02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Shiten paisje lokalesh, banak, tavoline, ekspres, ne gjendje te mire, 250000 Lek

250.000 Lek | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
DIVANE 3+2+1+1 ngjyre pana dhe cope portokalli, ne gjendje shume te mire, 3-shi me sirtare per rrobat te integruar,...

28.000 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
DIVANE 3+2+1+1 lekure origjinale ngjyre pana, ne gjendje te mire, 18.000,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. ...

18.000 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN 2 KOMPLETE PALESTRE te markes Panata dhe Tekno Gym. Materiale teper cilesore, ne gjendje shume te mire pune, pak te perd...

  02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PALESTER PROFESIONALE ME PAISJE TECHNOGYM, Pamata, New Form, te kompletuara me kardion-bicikleta, pista vrapimi, pesha dhe gira te kompletuar, ...

  02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITET PALESTER E KOMPLETUAR me te gjitha paisjet e nevojshme: firma Technogym, Cordio, 3 pista vrapimi, 2 stepa, stola Aerobie, ...

  02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Pajisje Fast Foodi, totalisht te kompletuara, te ardhura nga Greqia. Çmimi, 5500 Euro i diskutueshem

5.500 Euro | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
DIVANE 3-sh me krevat dopio te integruar, model i ri, ne gjendje shume te mire, 9.520,00 Lekë Kontaktoni: Shtepi...

9.520 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
POLTRON PARUKERIE profesional lekure ngjyre pana, rrotullues dhe me ulje ngritje shume i bukur, ne gjendje shume te mi...

16.200 Lekë | 02/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 428 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 29