Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 46 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
SHITET AKTIVITETI MARKET 120 M2. Ne pune prej 4 vjetesh, me klientele te ngritur dhe ambienti i kompletuar. Ne nje vend te pe...

1.700.000 Lek | 24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI BAR KAFE siperfaqe e brendshme 85m² + veranda 60m², ambjent i kompletuar me 15 tavolina brenda dhe 13 tavolin...

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI ONYX LOUNGE BAR!!! PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 4 VITESH, TOTALISHT I KOMPLETUAR, me verande te shfrytezueshme + tarrace verore. Xhiro ditore te konsiderueshme. Godine 3-kateshe, sip...

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI BAR-KAFE i kompletuar, me kontrate 5- vjecare, sip. e bollshme brenda dhe jashte, Funksional prej 3-vitesh. Q...

10.000 Euro | 24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
DURRES! LAGJIA 5, RR. "I. QEMALI", PRANE DREJTORISE SE OSSHE, shitet aktiiviteti i nje palestre, bashke me ambjentin, me sip. 235m², 3 tualete, 2 ambjente per ves...

1.200  | 24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
AKTIVITETI RESTORANT, i kompletuar, aktualisht ne gjendje pune. sip 160 m² + 100 m² verande, e mbuluar. Adresa: Bllok, 590...

59.000 Euro | 24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET PARTNERE BIZNESI per ndarje qeraje ne nje parukeri. Adresa: Rr. "Komuna e e Parisit", tek Lulishtja.

  24/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET BISNESI DYQAN LULESH- I KOMPLETUAR ME TE GJITHA, shitet, 300.000,00 Lek.

300.000 Lek | 23/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI PICERI ne gjendje pune,e kompletuar me te gjitha pajisjet,me xhiro te kenaqshme, Shitet gjithashtu tobacco...

  22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
BULEVARDI "GJERGJ FISHTA" PRANE FAKULTETIT TE SHKENCAVE SOCIALE Shitet aktiviteti "Bar Juice" lengje frutash. Aktualisht ne gjendje pune dhe shitet per arsye emigri...

4.500 Euro | 22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
OKAZION !!! RRUGA DON BOSKO perballe shkolles Don Bosko jepet me qera lokal 190 m2 ambjent i brendshem (36 tavolina) dhe 100 m2 ...

150.000  | 22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITET AKTIVITETI I ZGARA KORÇARE, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes. Aktivitet I ngritur prej 5 vjetesh. Adresa: T...

  22/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITETI ESPRESSO BAR prej sa 3 vtesh ne treg, me kliente te rregullt, xhiro e kenaqshme, sip. 400m + 200m verande, me kon...

125.000 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
JEPET ME QERA ISH-TAVERNA ANTICA prej 10 vitesh, sip 310m². Adresa: Ne hyrje te blv te ri, tek ish stacioni i trenit, 10 Euro m2...

10 Euro | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET AKTIVITET DYQAN PESHKU, i kompletuar, aspirim me filtra karboni. Klientele e rregullt Adresa: Unaza e re, Rruga Aleksandri ...

700.000 Lek | 21/04/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 46 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4