Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 167 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 7 e 12
   
RR."IDRIZ DOLLAKU", lagjia Ali Demi, ne ane te rruges, shitet vile, 500m2, ndertim, 3-kateshe, 3 kate, 3 hyrj...

750 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES, BULEVARDI "ALEKSANDER GOGA", rr. "vasil nici", nr.7, shitet 3+1, shtepi private, bosh, me hipoteke, 114m², me garazhd, 60000 euro...

  04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KODËR KAMËZ, Institut Bujqesor, shitet shtepi private , 300m2, kati I dyqan. 2 kate banim. Dokumenta t...

170.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET VILE 3 KATESHE !! RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE (NË VEND TË SIGURUAR), SHITET VILE 3 KATESHE ME HIPOTEKE: 6 AP. 3+1 (2 AP. NE KAT), OBORR PARA DHE MBRAPA 300M², SIP. TOTALE 900M². E PERSHTATSHME PER NDERTIM HOTELI, VILE, ETJ. VEND TEPËR I QETË, LARG RRUGËS DHE ...

850.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
 
KOMBINAT, shitet shtepi+truall, 300m2, kuzhine e kompletuar, tarracë, ballkon, oborr, baçe, parkin...

4.800.000 Lekë | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "SADIK PETRELA", prane bar "Balla", shitet shtepi private , 360m2, Me dokumenta te rregullta, 140000 Euro ...

140.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
AUTOSTRADE MAMURRAS-LAÇ, shitet vile, 2-kateshe + 17200m² toke + dyqan, 350000 Euro

350.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "KOKONOZEVE", mbrapa Porcelanit te ri, shitet shtepi private , 150m2, 1-kateshe, 3+1, hyrje me vehte, s...

130.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Prane Agon Channel Rruga dytesore Tr -Dr, shitet vile, 300m2, 3 kateshe. 300 m². E pershtatshme per biznes (...

160.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Tek "Kodra e Priftit", rr. "Zana Floqi", afer shkolles "Mrekullia", shitet vile, 2-kateshe me hipoteke. Sip. Trualli 250m²,...

200.000 Euro | 04/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR."GRYKA E KACANIKUT", 500m mbrapa "Coca Cola", shitet shtëpi private, 260m2, shtëpi 2-katëshe. Kati II ka 3 dho...

130.000 Euro | 03/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga Ura Rajoni 4, shitet Shtepi private, 200m2, oborr, 150.000,00 Euro I diskutueshem.

150.000 Euro | 03/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
LAPRAKE, rr. "Kadri Prishtina", shitet vile, 275m2, 400m² truall, 3-kateshe, me Hipoteke, 150000 E...

150.000 Euro | 03/02/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PRANE RRUGES SE VALIASIT, tek kthesa e "Shpresa Al", shitet vile, 2-kateshe, kati I i rregulluar dhe i kompletuar, kati II I p...

70.000 Euro | 03/02/16

Kaloje tek të preferuarit
 
KOMUNA PETRELE, Mullet,Prane kompleksit "ish Artur", ne afersi te mbikalimit te rruges Tirane-Elbasan, shitet vile, ...

190.000  | 03/02/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 167 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 7 e 12