Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 1490 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 100
   
KOMPANIA AREELA SHET AP. DHE DYQANE! - AP. 1+1, 2+1 DHE 3+1 ME ÇMIM 550 EURO/M². - DYQANE ME HIPOTEKE ME ÇMIM NGA 800 EURO/M² DERI NE 1.200 EURO/M² - Depo per (mall, magazine) kati -1 me sip. te ndryshme me çmim 600 E/m² - Parkim me hipoteke me çmi...

  17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Afer Burgut te Grave, shitet 1+1, 70m2, kati I, hyrje e rregulluar dhe mobiluar. Çmimi 4.5 milion leke.

  17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR."ZONJA ÇURRE" prane njesise bashkiake 1 dhe 2, shitet 2+1, 85m2, kati IV, pallat i vjeter 6- katesh, me...

850 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
NE QENDER TE TIRANES, (Myslym Shyri), perballa Albtelekomit, rr. “Reshit Çollaku”, shitet 2+1 + amneks, sip. 78m2, kati I,...

150.000 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PRANE LIQENIT TE THATE, shitet 2+1, 124m2, kati i I banimi, pallat i ri, me hipoteke, 670 Euro m2 i di...

670 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. "DON BOSKO", pallati Dea shpk, ne pallat te ri, sh. 1, ap. 4, shitet 3+1, 93m2, kati I mbi dyqane, me ...

63.000 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
MBI FRESKUN shitet 2+1, 99m2, pallat i ri, termoizolim i plote i mureve dhe dritareve, me instalime p...

  17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
MBI FRESKUN shitet 1+1, 69.04m2, pallat i ri, termoizolim i plote i mureve dhe dritareve, me instalime per ngroh...

  17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
NE PLAZH, tek stacioni i dyte i autobusit (prane ures se Dajlanit), jepet me qera 1+1, kati II, ndertim i ri, ...

12.000 Lek | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR."KONGRESI MANASTIRIT" 50m nga gjimnazi " Andon Zako Çajupi", shitet 2+1, 70m2, kati III i fundit, orientim Lind...

53.000 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Tek rr. Barrikadave shitet 91m2, 2 tualete, 2 dhoma, sallon, ballkon, +garazh, çmimi, 1200 Euro m2

1.200 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Tek Fresku, shitet 3+1, sip. 144m², kati VI i fundit, hyrje e perfunduar. Me pamje L-J-P. Mund te modifikohet dh...

  17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
ORIKUM, brezi i pare i pallateve ne deti, shitet 2+1, 86m2, ap, kati i III, e kompletuar, ballkon...

53.000 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Lagja "Luig Gurakuqi" Bulv "Qemal Stafa" pall 54 me pamje nga bulevardi, shitet apartament, kati V, 61m2, kuzhi...

3.500.000 Lekë | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
RR. BUDI, afer kafe Roma, ne hyrje te qytet studenti, perballe ambasades suedeze, shitet 3+1, 97.5m², kati V, ...

130.000 Euro | 17/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 1490 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 100

celesi