Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 2148 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 144
 
TEK 9-TE KATESHET perballe Prokurorise se Pergjithshme, ne krah te poliklinikes, jepet me qera 2+1, 113m2, ...

400  | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
SHESHI WILSON prane gjimnazit Petro Nini, rr. "Marko Bocari", shitet 1+1, 58m2, kati II, punime cilesor...

72.000 Euro | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
300M MBI FRESKUN, rruga e thesarit, jepet me qera 2+1, kati II, e kompletuar ne menyre bashkohore, kati II. (Ose shite...

23.000 Lek | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. "Thanas Ziko", perballe gjimnazit "Partizani", palalti nr.65/2, shitet 2+1, 78m2, kati VI, me Hipoteke, ...

6.500.000 Lek | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BËRZHITË, BUZË RRUGE, KM12 RRUGA TIRANE-ELBASAN, shitet toke, 2.500m², dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e...

50 Euro | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "NJAZI MEKA", Allias, pallati nr.4, ap.6, parafabrikat, shitet 1+1, Kati III. Hyrje e rregulluar, 5200000 Lek

5.200.000 Lek | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PALLATET SHALLVARE, ish-tregu fruta-perime, jepet me qera ambjent, 12m2, i pershtatshem per zyra, 25000 Lek

25.000 Lek | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
MBRAPA KINEMA AGIMI, shitet 1+1, 80m2, kati I, verande 28 m², kuzhine e madhe me aneks, korridor, sallon pritj...

80.000 Euro | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "HIM KOLLI" rruga qe lidh M.Shyrin me rr. "Kavajes", jepet me qera 1+1, me ballkon, pallat i ri, bosh, 25000 Lek

25.000 Lek | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
 
VLORE, Rr. "Haki Isufi", vrenez, vrenez, shitet 150m2, 2 dhoma, aneks, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 ...

5.000.000 Lekë | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
VLORE, Rr. "Haki Isufi", vrenez, shitet 150m2, 2 dhoma, aneks, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, t...

5.000.000 Lekë | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. Nikola Lena Afer Spitalit'Gjerman', jepet me qera Shtepi private, kati II, 54m2, kuzhinë me bufe, 1 d...

20.000 Lekë | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. "GEORGE W. BUSH", (PUNETORET E RILINDJES) PALLATI PRANE ISH KINO PARTIZANIT, SHKALLA 1/15, PRANE "KAFE AROMA", JEPET ME QERA 1+1, KATI III, E...

200 Euro | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Rr. Nikola Lena Afer Spitalit'Gjerman', jepet me qera Shtepi private, kati II, 54m2, kuzhinë me bufe, 1 d...

20.000 Lekë | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Tirane Rruga Xhanfize Keko, ish Fabrika e Porcelanit, jepet me qera, jepet me qera magazine sip 400.M2 dhe ...

400 Euro | 24/10/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 2148 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 144