Kërkimi
 
Të pranishëm 44 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3
   
KERKOHEN 1 VAJZE per ndarje qeraje te nje apartamenti, 1+1, per ndarje qeraje te nje apartamenti, ,,uje dhe drita te ...

6.500 Lek | 24/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE ne ap. 1+1, hyrje e mobiluar. Adresa: Rr. “Kavajes", rrugica "Hajdar Hidri", 10000 Lek secili

10.000 Lek | 24/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje, kati IV, adresa: Qyteti Studenti, mbrapa godines nr. 15, 7.500,00 Lekë

7.500 Lekë | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET NJE VAJZE per ndarje qeraje, te nje shtepie 1+1, e kompletuar. Adresa: Tek "21 Dhjetori", prane Fakultetit te...

6.000 Lekë | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE VAJZE per ndarje qeraje te nje ap., 1+1, E mobiluar. Adresa: Tek ish ekspozita Shqiperia Sot, tek lulishtj...

8.500 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET 1 VAJZE, per, ndarje qeraje 2+1, e mobiluar, kati II. Adresa: "Gjik Kuqali", perballe stadiumit "Dinamo", 100...

10.000 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE TE NJE APARTAMENTI, 1+1, KATI V, E KOMPLETUAR. ADRESA: TEK "21 DHJETORI", PAS HOTE...

10.000 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE VAJZE per ndarje qeraje te nje ap, 1+1, E mobiluar. Kati II. Adresa: Rr. Tek Komuna e Parisit, 11500 Lek s...

11.500 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET 1 VAJZE per ndarje qeraje te nje shtepie private, 2+1, e kompletuar. Adresa: Rr. "5 Maji", rrugica "Uk Rama"...

6.000 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET NJE DJALE per ndarje qeraje te nje apartamenti, 1+1, te kompletuar, kati i dyte. Uje dhe drita te perfshira ne...

7.000 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
RR. BABE REXHA AFER FUSHES AVIACIONIT ne nje zone mjaft te qete, Kerkohet nje person serioz,i punesuar,intelektual per ndarje qiraje te ka...

10.000 Lek | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
INSITUT kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje, apartament, kati I, pa ashensor, kuzhine e kompletuar,...

5.000 Lekë | 23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Rruga e Barrikadave Perballe gjimnazit "Sami Frasheri" afer Galerise, jepet me qera apartament, kati IV, me ashensor, ke...

8.500 Lekë | 22/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHEN 2 VAJZA, per ndarje qeraje te nje, ap. 3+1. dhoma te vecanta nga njera tjetra, kuzhina dhe tualeti i perbashk...

8.000 Lek | 21/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET NJE DJALE PER NDARJE QERAJE TE NJE AP., 2+1, KATI l INJE SHTEPIE PRIVATE. E KOMPLETUAR. AKTUALISHT BANOJN 2 DJ...

23.000 Lek | 20/05/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 44 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3