Kërkimi
Sauk i vjeter Data e publikimit online:  24/01/2013


 
Sauk i vjeter, pamje nga Liqeni Atrificial, rruga Lapidarit, 500m larg rruges se Teg, shitet shtepi 2 kateshe, garazhd, sip. kati 110m², totalisht e mobiluar. Kati I: Sallon, dhome pritje + kuzhine gatimi, korridor, me tualet. Kati II: 3 dhoma gjumi (nje dhome me tualet dhe ballkon te madh), korridor, tualet, hyrjet lidhen me shkalle te bredshme druri. Sip. toke 300m², taraca eshte e lire per te bere papafingo. Me leje ndertimi, 230.000 Euro i diskutueshem

çmimi: 230.000 - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695393667

Njoftim i vendosur më:  24/01/2013
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shes shtëpi dhe vila-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".