Kërkimi
BABRRU Data e publikimit online:  11/03/2014


 
BABRRU, shitet toke, sip. 1.000m², pamje nga Lindja, me rruge te shtruar. Brenda territorit ka 2 rrenje ullinj te vjeter. Dokumenta te rregullta, me hipoteke, 3000 Lek m2

çmimi: 3.000 Lek

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0682639533

Njoftim i vendosur më:  11/03/2014
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Gjithçka për trojet-Shes troje-TIRANË


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".