Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 19 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2
   
KERKOJ -Kuzhiniere -Nd/Kuzhiniere Me eksperience pune Per sezonin veror Adresa: Himare, Livadh

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHET PER SEZONIN VEROR Zgarist Picier Kamarier I ofrohet akomodimi dhe ushqimi Paga te kenaqshme Kushte te mira pune ...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES MARKET MISHI DHE BULMETI KERKON: SHITESE Te kete eksperience pune Adresa: DURRES

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES "DIAMMA RESORT" KERKON: RECEPSIONIST/E FEMER PER TURNIN E PARE MASHKULL PER TURNIN E DYTE Te kene njohuri te mira te gjuhes angleze Te jene te komunikueshem dhe te organizuar Me aftesi te ...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES PICERI-RESTORANT "4 STINET" KERKON: KUZHINIER/E PICAJOL ND/KUZHINIER/E SANITARE Adresa: Sheshi "Taulantia" Vollga DURRES

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES Punishte akullore KERKON: SHOFER PER SHPERNDARJE AKULLORESH NE DURRES OSE TIRANE SHITESE Per dyqan akulloresh PUNONJES/E Per punishte akulloresh Adresa: Mbrapa Drejtorise se Tat...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES HOTEL “ILIRIA INTERNATIONAL” BAR-RESTORANT ND/KUZHINIER Te kete eksperience pune BANAKIER/E KAMARIER/E PER RESTORANT RECEPSIONISTE Te njohe mire gjuhen angleze dhe italiane Te kene eksperie...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE krekon te punesoje Banakiere- kamariere (f) me dhe pa eksperience pune te jene serioze ne pune dh...

  23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Mundesi shume e mire punesimi ne pub Belgjike per te gjitha zonjushat e paraqitshme, zoteruese te nje niveli minimalisht mesatar te gjuhes angleze ,gjuhet te tjera te huaja perbejne av...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
ME RASTIN E HAPJES SE HOTELIT ME TE RI NE DHERMI (DRYMADES) ""MORINA PALACE"", HOTEL ME 60 DHOMA, KATEGORI ME 5 YJE Kerkojme staf te kualifikuar: -Menaxher i pergjithshem -Kamarier -Kuzhinier -Banakier -Nd/Kuzhi...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
BLUE FILTERS DURRES Kerkon te punesoje: -Agjent/ Menaxher shites tek ose cift -Te jete i komunikueshem -Mosha prefer...

  22/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
BAR KAFE- RESTORANT "AMELIE" (ISH HARQET), NE SARANDE Kerkon te punesoje staf: Kuzhinier universal Banakier/e Kamarier/e Te kene njohuri te gjuhes ang...

  21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
MUZIKE LIVE DIFI SARANDE Kerkon te punesoje 2 Mikpritese femra paga 50.000 leke 2 Kengetare femra paga 70.000 -100.000 l...

  21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
4 ELEMENTS CLUB VLORE Kerkon te punesoje 2 Kamariere femra te jene te paraqitshme Paga 50.000 leke ne muaj 4 Baleri...

  21/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 19 Njoftime Fq. 1 2 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 2