Kërkimi
 
Të pranishëm 6 Njoftime Faqja 1 e 1
   
Jam nje zonje 40 vjec, kerkoj te punesohem si baby-sitter, ne shtepine time ose e kunderta, jam e gatshme dhe per pune shte...

  08/10/15

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkohet nje kujdestare, te jete me profesion edukatore per te mbajtur 2 femije. Te jete pa preukopime familjare

  02/10/15

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE KUJDESTARE per nje femije ne klase te II, per ta marre nga shkolla “Edit Durham” dhe ta mbaje ne shtepine e saj...

  02/10/15

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkoj babysitter, mosha 35-50 vjece, orari 8.14.30, te kete eksperience pune. Adresa: DURRES

  02/10/15

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE SHOQERUESE PER FEMIJEN TIM NE KOPESHT, TE KETE MBARUAR SHKOLLEN PER LOKOPEDI ME OSE PA MASTER

  02/10/15

Kaloje tek të preferuarit
   
Jam baby sitter. Kerkoj te mbaj femije nga 2 deri ne 7 vjec

  29/09/15

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 6 Njoftime Faqja 1 e 1