Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 60 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4
   
KERKOJ TE PUNESOHEM si punetore shtepie. Kam eksperience pune. Mundesisht prane vilave Long Hills dhe Rolling Hills ne M...

  03/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOJ KUJDESTARE, per nje invalid, mashkull 49 vjeç. Fjetje e garantuar. Paga 25000 lek. Mosha 40-50 vjec. Adresa: Ber...

  03/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOHET PUNETORE SHTEPIE, per 3 dite ne jave nga 3 ore. Adresa: Rr. "Mihal Grameno"

  03/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
JAM NJE ZONJE 46 VJEC, kerkoje te punesohem si kujdestare per te moshuar. Per turnin e mbasdites

  03/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR Femer. Te kete moshen 40-45 vjec. 24 ore. Paga 15.000 leke. Fjetja dhe ngrenia e garantuar. Pa preok...

  03/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Jam nje zonje 54 vjeçe, kerkoj te mbaj ne shtepine time ose te sajen nje femije, jam e komunikueshme, gjithashtu jam e gatsh...

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
VILA VERDE KERKON PER FILIALET E SAJ TIRANE – DURRES MENAXHER MARKETINGU AGJENT MARKETINGU TE KOMUNIKOJNE SHUME MIRE ANGLISHT DHE ITALISHT KOORDINATOR RECEPSIONI PER DURRES Recepsionist/e per Durres Ekonomist/e per Durres Te interesuarit te kene mbi 2 vjet eksperience pu...

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Vila Verde Kerkon per filialet e saj Tirane – Durres Menaxher Marketingu Agjent Marketingu Te komunikojne sh...

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOJE NJE BABYSITTER per ne Zvicer.

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Kerkojme baby sitter dhe punetore shtepie Mosha: 25 - 35 vjeç. Pagesa 450€/ muji Adresa: Zvicer +41767608922 .

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
JAM NJE ZONJE, kerkoj te punesohem, si punetore shtepie, me orar te plote ose te pjesshem

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOHEM ME MAKINEN TIME PERSONALE 4+1, VETURE PER TE SHOQERUAR FEMIJET NE KOPESHT, ÇERDHE, SHOLLE, NE DISPOZICION TE FAMILJES ETJ. JAM...

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Jam nje zonje 39 vjec. Kerkoj te punesohem si baby-sitter. Kam eksperience pune, flas dhe pak anglisht.

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT PICERI "GUSTO DI MARE"DURRES KERKON: PICIER KUZHINIER/E ND/KUZHINIER/E Te kene eksperience pune KAMARIER/E Te kete eksperience pune ...

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE PUNETORE SHTEPIE, per gatim dhe punet e shtepise, mosha nga 35-45 vjec

  02/09/15

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 60 Njoftime Fq. 1 2 3 4 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 4