http://www.sostariffe.it/landing/callcenter
Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 445 Njoftime Fq. ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 14 e 30
   
FURRE BUKE PASTIÇERI LEI &LAI KERKON TE PUNESOJE: - SHITESE Te jete te komunikueshme Paga e kenaqshme Adresa: Rr. "Mihal Grameno",...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
FURRE BUKE “TITO” KERKON: Punetor per Furre Buke (M) PAGA E KENAQSHME Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkohet Banakiere (F) Kamarier (M) Adresa: Ish Blloku, prane Juveniljes Te interesuarit te kontaktojne ne...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR KAFE AMELIE Kerkon te punesoje Kamarier Me eksperience pune Adresa: Don Bosko, prane AMC-se dhe Vodafonit

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KOMPLEKSI SPORTIV FARI KERKON -4 Kamarier, -2 Banakier, per Bar veror,te pishina. -Picajol, me eksperience pune, -Ndihmes/kuzh...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
FURRE BUKE KERKON TE PUNESOJE SHITESE ME EKSPERIENCE PUNE Ofrohet page e mire dhe kushte te mira pune Adres...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
DURRES BAR "OSLO" KERKON: KAMARIER Te kete deshire per te punuar Eksperienca e punes perben avantazh Adresa: Vollga DURRES

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Kerkoj punetore shtepie. Mosha 25-40 vjec . Te jete e zonja ne gatim ne pastrim dhe e besueshme. 8 ore rroga 20.000 ...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOHEN 2 Shitese Minimarketi Me eksperience pune Mosha deri 40 vjeç ADRESA: PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR –KAFE EMBO Kërkon të punësoje: -Kamarier, me eksperience pune, -Kamariere, me eksperience pune, part-time,...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT PICERI HOTEL "DRERI" Kerkon te punesoje: Kuzhinier/e Nd/Kuzhiniere Kamarier Restoranti Kamarier Bari Pastruese Pjat...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ NJE PUNETORE SHTEPIE. Mosha deri ne 30 vjec. Pa preokupime. 15.00-19.00. 4 here ne jave. Adresa: Rr. Irfan Tomini, prane p...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
ZGARA KORÇARE Kerkon te punesoje urgjent: -Kuzhiniere (F) Me eksperience pune Adresa: Tek "21 Dhjetori, perball...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
 
SOSTARIFFE.IT È UN'AZIENDA ITALIANA DI CONFRONTO TARIFFE CON OLTRE 1 MILIONE DI VISITE AL MESE. SIAMO DIVERSI DAI TRADIZIONALI CALL CENTER IN OUTBOUND PERCHÈ: Chiamiamo solo anagrafiche che hanno chiesto di essere contattate Proponiamo ai contatti più di un ...

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Bar Kafe Flori Kerkon Banakiere (F) Te jete me eksperience pune Aresa: Niko Avrami, pallatet ne Allias

  23/05/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 445 Njoftime Fq. ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 14 e 30