Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 306 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 21
   
Kerkohet Administrator Pallati Te kete afesi Menaxhuese, Administratuese dhe Drejtuese Te interesuarit te kontaktojne ne:

  01/11/14

Shtohe tek të preferuarit
   
KERKOHEN PERSONA ME AFTESI DREJTUESE QE JANE TE INTERESUAR TE PUNOJNE NE SEKTORIN SHENDET - MIREQENIE" (Nuk ka rendes...

  01/11/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BAR KAFE TINTO Kerkon Kamarier Me eksperience pune Adresa: Rr. "Siri Kodra", ngjitur me ambulancen

  01/11/14

Shtohe tek të preferuarit
   
KOMPANIA ÇELESI KERKON TE PUNESOJE: Financiere Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Finance-Kontabel Te kete eksperience pune min...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
SHKOLLE PROFESIONALE KRAV MAGA, SPORTI QE TE MESON SI TE VETEMBROHESH!!! KY SPORT VJEN PER HERE TE PARE NE SHQIPERI, E ESHTE I IMPORTUAR NGA IZRAELI NGA INSTRUKTOR BEKTASH G...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHTOJZAVALLET Kerkon te punesoje Banakiere Kamarier Me eksperience pune Paga e kenaqshme + siguracion Adresa: 10 ...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
TELCOM ALBANIA SH.P.K. Prodhues i linjës “Aquarius” me teknologji italiane të bazuar në normativat evropiane: kerkon të punësojë :. 1. Inxhinier hidro-teknik (1 pozicion) 2. Specialiste Shitjeje (2 pozicion...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BAR RESTORANT ULQINI Kerkon te punesoje: Banakiere (Femer) Turni I dhe II Mosha 20 – 40 Paga deri 25.000 leke Picier...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
HOTEL INALB Kerkon te punesoje: Kamarier Me eksperience pune Preferohet me banim prane zones Adresa: Rr. "Al...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
CALL CENTER PRIMO DATA SERVICE NJE KOMPANI SERIOZE, QE OPERON PREJ VITESH NE SEKTORIN E CALL CENTERIT NE TREGUN ITALIAN DHE TE TJERE. Ju ofrojme nje rroge fikse te garantuar, plus pagesat shtese dhe bonuse te tjera.Ju pret nje trajnim...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Kompania Alkomedica sh.p.k qe kooperon ne fushen e tregut farmaceutik dhe ne ate te paisjeve mjeksore me qender ne Tirane Kerkon disa Perfaqesues Mjeksor Kriteret: Te kene mbaruar Fakultetin e Mjeksise ose ate te farmaci...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PALESTRAT “ARI MASTER ACADEMY “ NE TIRANE-VLORE Kerkon te punesoje Instruktor/e per Dance Sportiv dhe Latin, Joga dhe Aerobi Kerkohet te jene ne ...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHKOLLA 9-VJEÇARE JOPUBLIKE Kerkon te punesoje: Mesuese per Edukimin Fizik Kandidatja te jete me eksperience pune dhe arsimin ...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Kompania A G S SH.P.K Kerkon te punesoje: 1-Kuzhinier/e i cili te jete i kulifikuar per kuzhine dhe pajisur me certificat...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BAR/RESTORANT I RI ne zonen e Bllokut kerkon te punesoje Ekspert Kreperie Me eksperience mbi 3 vjet. Paga nga me ...

  31/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 306 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 21