Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 31 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3
 
Shiten Kompjutera Shes 8+1 kompjutera + 1 Fotokopje Toshiba eStudio 182i qe kane qene ne pune ne salle interneti. Jane...

1.700.000 Lekë | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop HP i5 270 Eur 8440p, i sjlle nga Gjermania, procesor Intel Core i5-520M 2.4 ghz, RAM 4 Gb, HDD 250 Gb, karta Grafi...

270 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
iPad Apple i ri 350 Euro Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale, iP...

350 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET TASTIER KORG PA 80, pothuajse e re, me parametra bashkohor, gjithashtu eshte me valixhe, 50000 Lek

50.000 Lek | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop Sony 170 Eur Laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria, procesor Atom Dual Core N280, ram 2...

170 Euro | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
PlayStation 3 Ps3 ne gjendje shume te mire. Lojrat jane me cip dhe 2 leva, 200.000,00 Lekë I diskutueshem.

200.000 Lekë | 28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
SHITEN 16 KOMPJUTERA + PC SERVERIT, aparat per shperndarjen e internetit, 1 printer te madh me 80 kopje/minut bashke me karrige e tavoli...

  28/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Organo G-600 Shitet Organo Roland G-600 I ardhur nga italia pak eshte perdor shoqerohet me canten dhe stati...

300 Euro | 26/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Laptop 7inc 4Gb ram Laptop HP Pavilion DV7-4134ez i sjelle nga Zvicra, laptop ne gjendje perfekte, ekran 17.3'',   Proce...

250 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Samsung Galaxy S4 21000 ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, pa asnje shenje demtimi apo gervishtje, punon me cdo lloj kart...

21.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Objektiv Fujinon A20x8.6 BRM-SD 1:1.8/8.6-172mm Made in Japan Fujinon Corporation Në gjendje të shkëlqye...

140 Euro | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Prozhektor, 800W me mbajtëse dhe llampë të re + llampë rezervë. Në gjendje të shkëlqyer teknike, 5.000,00 Lekë

5.000 Lekë | 25/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITET PS 3, pothuajse e re, me lev origjinale, me 2 kaseta GTA 5 DHE KILLZONE 3. Çmimi 27.000 leke.

  24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
Karte per Montazhe Video profesionale per Montazhe Video. CANOPUS DVstorm XA Plus ( e perdorur), shoqeruar me program montazh...

190 Euro | 24/03/17

Kaloje tek të preferuarit
   
ORGANO KORG PA80 ne gjendje shume te mire, 400 Euro

400 Euro | 23/03/17

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 31 Njoftime Fq. 1 2 3 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 3