Kërkimi
MERCEDES BENZ SPRINTER 312 Data e publikimit online:  10/02/2014


 
MERCEDES BENZ SPRINTER 312 1999, per transport mallrash, 5 marshe, ne gjendje shum te mire, taksa te paguara deri ne qershor 2014, 680000 Lek i diskutueshem

çmimi: 680.000 Lek - i diskutueshem

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695376664

Njoftim i vendosur më:  10/02/2014
Rubrika:  Automjete-Makina Tregëtare-Furgona transporti & kamioncina


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".