Kërkimi
Seat Ibiza Data e publikimit online:  06/09/2013


 
Seat Ibiza kambio manuale, benzinë, i përdorur, viti 1999, 120000 km. Full Optional, ka te montuar impiant gasi, dokumenta te rregullta, shitet 1.700 Euro I diskutueshëm. Kontaktoni: 09-20.00.

çmimi: 1.700 Euro - I diskutueshëm

Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0695532494

Njoftim i vendosur më:  06/09/2013
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Vetura te tjera, shes/qera


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".