Kërkimi
 
Të pranishëm 8 Njoftime Faqja 1 e 1
 
Kasa pulti vw audi me dy butona per celesa makine vw audi polo sharan touran skoda, cilesia shume e mire, e njejte me k...

1.500 Lekë | 02/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
KARROCERI MAKINE, shkarkues, per kamiocine, 50000 Lek

50.000 Lek | 01/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Audi A6 Navigator Kasetofon+navigator per Audi A6, origjinal nga fabrika i ardhur nga gjermania, i pa perdorur, 15.000...

15.000 Lekë | 30/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Iveco Daily 35 12 1995, turbo intercoler, shitet per pjese kembimi, ne gjendje te mire, çmimi, 1200 Euro i diskutueshe...

1.200 Euro | 30/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BATERI MAKINE 12 volt, 60 amper, origjinale nga Gjermania, me garanci, pak e perdorur, çmimi, 4000 Lek

4.000 Lek | 30/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
X5 2003, pa motor, pjeset funksionale, çmimi, 3000 Euro i padiskutueshem

3.000 Euro | 29/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI, shiten goma te perdorura, per vetura dhe furgone, si edhe pjese kembimi te ndryshme, per vetura, fur...

2.000.000 Lek | 26/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Rimorkio 2.20 / 1.20 m, ne gjendje sh te mire, e kompletuar me sinjale, e porsa ardhur nga Belgjika, 350 Euro

350 Euro | 25/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 8 Njoftime Faqja 1 e 1