Kërkimi
Fuoristrad Amerikane Lincoln MKX Data e publikimit online:  23/04/2013


 
Fuoristrad Amerikane Lincoln MKX, viti 09, full opsion, 3 TV, ngjyra krem, system me pult komandimi, sedilje lekure me sistem ftohje - ngrohje, sensor parkimi para dhe mbrapa, ne gjendje shume te mire. 44.000km, 2 baxha, dokumenta te rregullta, targa dhe dogane e paguar. 25.000 €.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0696840903 / 0686513650

Njoftim i vendosur më:  23/04/2013
Rubrika:  Automjete-Gjithçka për makinat-Fuoristrada


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".