Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 620 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 42
 
OKAZION! BENZ A CLASS 170 CDI, viti 00, full opsion, sedile me ngrohje, pasqyra elektrike, e zeze, ne gjendje shume te mire, dokume...

3.000  | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
OPEL CORSA, viti '01, motorr 1.2, benzine, kambio manuale, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dok...

2.500 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITET GOLF IV 2000, naftë, manuale, 1.9 me 4 porta, kondicioner, ngjyr blu e sapoardhur , me dogane, ne gjendje sh...

2.150 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
VW TOURAN 2005, automatike, 168000 Km, 2.0 TDI, i sapo ardhur nga gjermania, full opsion, i çdoganuar, ngjyra ...

6.500 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
FORD FOCUS, 2001, manuale, 176000 Km, motorr 1.8 TDI, kondicioner, ngjyre e bardhe, portobagazh, i sapo ardhur n...

2.300 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BMW SERIA 1, VITI '07-08, NAFTE, MOTORR 200, BAXHO XHAMI, SEDILJE ME NGROHJE, NGJYRE E ZEZE, 4 PORTA, KONDICIONER...

8.200 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
VW PASSAT HIGH LINE, naftë, manuale, 143000 Km, '06- '07, 2.0, PORTOBAGAZH, NGJYRE E ZEZE, KLIMA, AIRBAG ABS, ESP, SRS, ...

6.700 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
BENZ E 270, 1999, naftë, automatike, ngjyre gri e erret, me dokumenta te rregullta, 2700 Euro i diskutueshem

2.700 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
VW SHARON, 1.9 TDI, VITI 2001, 7 VENDE, NE GJENDJE TE MIRE PUNE, NGJYRE BLU METALIZATO, ABS, KONDICIONER, ANTIF...

3.350 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Chervolet Kalos, viti 2004, 1.3 benzine + gaz, ngjyre e kuqe, siguracion kasko, sherbime te sapokryera, me dogane te ...

2.000 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Peugeot 307, viti '05, me 4 porta, ngjyre gri, motorr 1.9, nafte, disqe alumini, kondicioner, me dogane, 2999 Eur...

2.999 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Golf III, nafte, viti '96, portobagazh, kondicioner, disqe alumini, dopio airbag, ngjyre e zeze, 260000 Lek

260.000 Lek | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
AUDI A3, viti 05, dogane te paguar, e zeze, sedile meshine, baxha panoram, motorr 200 TDI, 6700 i padiskutues...

6.700  | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Suzuki Burman, 400cc, e zeze, dokumenta te rregullta dhe te paguara, viti 00, ne gjendje shume te mire, 1100 Euro

1.100 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Benz C Class, viti 98, kondicioner, dokumenta te paguara deri ne 2015, 2500 Euro i diskutueshem

2.500 Euro | 21/10/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 620 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 42