Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 213 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 15
 
Megane kambio manuale, 190 CV, naftë, ngjyre Gri, i përdorur, viti 2005, 146000 km. Kasetofon/Mp3, kondicio...

3.000 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Honda CR-V 2000cc kambio manuale, 150 CV, gaz, ngjyre bezhe, viti 2003, 180000 km. Airbag, kondicioner, abs, disqe alu...

6.300 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
VOLKSWAGEN POLO kambio manuale, benzinë, ngjyre gri, i përdorur, viti 2010, 73000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondici...

6.200 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
BENZ 220, VITI 1998, NGJYRE GRI, KONDICIONER, ABS, ANTIFURT, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, 350000 ...

350.000  | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KAMIONCINE FORD TRANZIT, 1992, tek gome, jo vetshkarkuese, taksa te paguara deri ne dhjetor. Sauk, 300000 Lek

300.000 Lek | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
GOLF, VITI 2011, KAMBIO AUTOMATIKE, NGJYRE E ZEZE, TAPICERI COPE NGJYRE E ZEZE, ME DOGANE TE PAGUAR, TARGA, 11000 Eur...

11.000  | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
BENZ S 5000, PRODHIM AMERIKAN, VITI 2011, NGJYRE E ZEZE METALIZATO, TAPICERI LEKURE BEZHE, TAVAN XHAMI TOTAL, FULL OPTIONAL, ME DOKUMENTA TE R...

28.000  | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
TOYOTA IQ 2009, benzinë, automatike, 119000 Km, 2009, AUTOMATIKE, 119000 KM, NGJYRE E BARDHE. NE GJENDJE SHUME...

7.500 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
MOTORR SUZUKI BURGMAN 650 2007, benzinë, 70000 Km, ngjyre e bardhe. Me dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire, 3500 ...

3.500 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BENZ ML 320 2007, naftë, automatike, 250000 Km, ngjyre e bardhe. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik...

13.500 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BENZ C CLASS, viti Dhjetor 2001, nafte, sensor, baxha xhami, automatike, ngjyre gri, dokumenta te rregullta te sap...

4.600 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
FURGON TRANSPORTI BENZ 308 1989, naftë, manuale, Me dokumenta te paguara. Ne gjendje shume te mire. Nderrohet dhe me makine te ...

280.000 Lek | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Biciklete 28-she per femra, me marshe. Ne gjendje mjaft te mire, e perdorur pak here. E blere ne Gjermani. Cmimi 200E...

  27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Ford Fiesta kambio manuale, 1300 CV, benzinë, ngjyre blu, i përdorur, viti 1994, airbag, kasetofon/mp3, 4 porta,...

50.000 Lekë | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Opel Astra kambio manuale, ngjyre e zeze, i përdorur, viti 1999, 252000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner,...

1.500 Euro | 27/08/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 213 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 15